ul. Tkacka 66/2, 70-556 Szczecin Numer telefonu91 431 44 44

O nas

portret lek. stom. Iwona Janocha-Ziemba lek. stom. Iwona Janocha-Ziemba

Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończyła uzyskując tytuł lekarza stomatologa. W efekcie stałego rozwoju naukowego w roku 1998 uzyskała z wyróżnieniem stopień specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej. Obecnie wraz z mężem prowadzi Specjalistyczną Praktykę Ortodontyczną w Szczecinie i Koszalinie. Jej hobby to narty i jazda konna.

dr n. med. Zygmunt Ziemba dr n. med. Zygmunt Ziemba

Jest absolwentem Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył uzyskując tytuł lekarza stomatologa. W roku 1997 zdobył pierwszy stopień specjalizacji, a w 2000 roku drugi stopień specjalizacji z ortodoncji. W efekcie stałego rozwoju naukowego – w oparciu o macierzystą uczelnię - w roku 2002 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Od 2003 roku Adiunkt w Zakładzie Ortodoncji PAM. Obecnie prowadzi Specjalistyczną Praktykę Stomatologiczną o profilu ortodontycznym. Głównym kierunkiem zainteresowania są niewidoczne (lingwalne), stałe językowe aparaty INCOGNITO. Hobby to narty, nurkowanie, jazda konna i sporty motorowodne.


recepcja w klinice w Szczecinie ortodonta z pacjentem ortodonta uspakaja pacjenta schludny i dibrze wyposarzony gabinet pacjentka zadowolona z zaproponowanego leczenia pacjentka i lekarz ortodonta pacjentka i lekarz ortodonta z drugiej strony sterylizacja i dezynfekcja