ul. Tkacka 66/2, 70-556 Szczecin Numer telefonu91 431 44 44

APARAT INCOGNITO 3M UNITEK - nowoczesny niewidoczny stały aparat ortodontyczny

Aparat INCOGNITO, którego twórcą jest dr Dirk Wiechmann z Bad Essen w Niemczech, stanowi najnowsze osiągnięcie w technice ortodontycznej. Od 2005 roku jako jedna z pierwszych praktyk ortodontycznych w Polsce wprowadziliśmy terapię za pomocą zindywidualizowanego aparatu językowego - INCOGNITO. Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce, posiadamy wszelkie uprawnienia oraz certyfikaty upoważniające do leczenia ortodontycznego tą techniką. W USA aparat Incognito znany jest pod marką ibraces firmy Lingualcare.

Niewidoczny aparat językowy Incognito jest najnowocześniejszym stałym aparatem ortodontycznym i stanowi znaczący postęp w zakresie zarówno komfortu pacjenta, jak również technologii inżynierskiej poprawiającej skuteczność leczenia.

Każdy aparat jest opracowywany indywidualnie pod względem uzębienia Pacjenta, zapewniając najmniejsze rozmiary przytwierdzanych do zębów elementów oraz ich idealne dopasowanie.

Specjalny stop złota wykorzystany do wytworzenia aparatu Incognito jest wyjątkowo wytrzymały, przez co możliwa jest produkcja zacznie mniejszych zamków, zapewniających zwiększony komfort noszenia aparatu.

Szerokie powierzchnie adhezyjne umożliwiają znacznie lepszą przyczepność zamków do poszczególnych zębów Pacjenta, minimalizując ryzyko ich odklejania się i zapewniając skuteczność tego rozwiązania na identycznym poziomie, jak w przypadku konwencjonalnych aparatów ortodontycznych.

Aparat INCOGNITO 3M UNITEK pozwala zatem na całkowicie dyskretne przeprowadzenie leczenia ortodontycznego i jest idealnym rozwiązaniem dla osób o dużym poczuciu estetyki.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących tego rewolucyjnego rozwiązania zobacz www.incognito.net, odwiedź także stronę:

Aparat Incognito ujęcie 1 Aparat Incognito ujęcie 2 niewidczny aparat ortodontyczny incognito mocowanie aparatu incognito piękny uśmiech z niewidocznym aparatem ortodontycznym incognito